LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH OSÓB NA

SZKOLENIA I WARSZTATY URBANISTYCZNE:

 

1. Warsztaty urbanistyczne (11 maja- godz. 9:00-17:00):

 

Miejsce spotkania 11 maja- godz. 9:00!

Fontanna Cosmopolis, lokalizacja: klik!

 

Adam Wronkowski

Małgorzata Donderowicz

Damian Malinowski

Aneta Wiktorzak

Ewelina Bojarowska

Joanna Chrostowska

Katarzyna Pawełczyk

Katarzyna Konopka

Monika Cieślukiewicz

Maciej Główczyński

Paulina Marciniak

Marlena Bałdyga

Robert Sindrewicz

Karolina Pikulińska

Agata Krajnik

Marta Felczak

Mariusz Rachuba

Michał Marciniak

Paweł Kościelniak

Ewelina Skotarska

Sonia Orlińska

Sylwia Marczak

Paweł Smoliński 

Dawid Pietruszka

Michał Micek

Bogdan Mieczkowski

Piotr Bożek

Izabela Frej

Przemysław Klapa

Wojciech Wachowiak

 

 

 

2. Szkolenia (12 maja):

 

Szkolenie ArcGis gr. 1

godz. 11:00-12:30:  

Damian Malinowski

Aneta Wiktorzak

Katarzyna Konopka

Agata Krajnik

Marta Felczak

Mariusz Rachuba

Michał Marciniak

Sylwia Marczak

Marek Zagroba

Dawid Pietruszka

Joanna Nowak

Piotr Bożek

Przemysław Klapa

Stanisław Szlązak

Tomasz Starczewski

Ania Dzwonkowska

Paulina Wenderlich

Izabela Frej

Paweł Smoliński

Cyprian Ernest

Szkolenie ArcGis gr. 2

godz. 13:30-15:00:

Adam Wronkowski

Małgorzata Donderowicz

Piotr Kryczka

Katarzyna Chrobak

Ewelina Bojarowska

Joanna Chrostowska

Katarzyna Pawełczyk

Michał Michalski

Marta Dębska

Monika Cieślukiewicz

Maciej Główczyński

Paulina Marciniak

Marlena Bałdyga

Robert Sindrewicz

Karolina Pikulińska

Sonia Orlińska

Bogdan Mieczkowski

Wojciech Wachowiak

Mateusz Dąbek

 

Szkolenie QGIS- podstawowy

godz. 11:00-12:30:

Adam Wronkowski

Małgorzata Donderowicz

Piotr Kryczka

Katarzyna Chrobak

Ewelina Bojarowska

Joanna Chrostowska

Katarzyna Pawełczyk

Michał Michalski

Marta Dębska

Monika Cieślukiewicz

Maciej Główczyński

Paulina Marciniak

Marlena Bałdyga

Robert Sindrewicz

Karolina Pikulińska

Sonia Orlińska

Michał Micek

Bogdan Mieczkowski

Wojciech Wachowiak

Mateusz Dąbek

Szkolenie QGIS- zaawansowany

godz. 13:30-15:00:

Damian Malinowski

Aneta Wiktorzak

Katarzyna Konopka

Agata Krajnik

Marta Felczak

Mariusz Rachuba

Michał Marciniak

Paweł Kościelniak

Ewelina Skotarska

Sylwia Marczak

Dawid Pietruszka

Joanna Nowak

Piotr Bożek

Przemysław Klapa

________________________________________________________________________________________ 

Informujemy, że w dniu 12.04.2017 o godz. 22:00 zostanie otwarta rejestracja na warsztaty urbanistyczne oraz szkolenia ArcGIS i QGIS. Liczba miejsc na warsztaty i szkolenia jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja zostanie zamknięta w dniu 18.04.2017 o godzinie 22:00.

Prosimy o wypełnienie formularza WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW zarejestrowanych na stronie konferencji w celu zadeklarowania chęci (lub nie) uczestnictwa ww wydarzeniach oraz wyboru diety obiadowej: mięsnej lub wegetariańskiej na wszystkie dni konferencji.

LINK DO FORMULARZA: klik!

 

1. Warsztaty urbanistyczne (11 maja 2017)

Celem warsztatów jest zwiększenie praktycznego doświadczenia w zakresie planowania i zagospodarowania przestrzeni współczesnych miast. Jako finał warsztatów przewidziano konkurs urbanistyczny na najlepszy koncepcyjny projekt zagospodarowania wskazanej przestrzeni Torunia, w ramach którego oceniane będzie połączenie kreatywnej i przyjaznej dla mieszkańców formy z niezwykle cenną tkanką średniowiecznego miasta.

UWAGA! Do udziału w warsztatach wymagany jest własny komputer z oprogramowaniem do projektowania!

 

2. Szkolenia ArcGIS i QGIS (12 maja 2017) (potwierdzone certyfikatami)

Szkolenia z oprogramowaniem ArcGIS będą prowadzone w dwóch grupach o jednakowym stopniu zaawansowania. Szkolenia QGIS będą prowadzone w dwóch grupach z podziałem na poziomy - podstawowy i zaawansowany (należy wybrać 1 z poziomów)

UWAGA! Do udziału w szkoleniach z oprogramowaniem QGIS wymagany jest własny komputer!

 

 

Konferencja w Toruniu